Продукція > VISHAY > RCA020110R0FNEDSR
RCA020110R0FNEDSR
RCA020110R0FNEDSR Vishay
rca.pdf
Виробник: Vishay
Thick Film Resistors - SMD RCA0201-SR 200 10R 1% ET7 e3
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: RCA0201-SR 200 10R 1% ET7 E3, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 10 Ohms
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 10 Ohms