RCA0402182KFKED
RCA0402182KFKED Vishay / Draloric
Виробник: Vishay / Draloric
Thick Film Resistors - SMD RCA0402 182K 1% 100 ET7 e3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 182kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Case - mm: 1005, Conform to the norm: AEC-Q200, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Resistance: 182kΩ, Case - inch: 0402.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCA0402182KFKED RCA0402182KFKED Виробник : VISHAY rcae3.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 182kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Conform to the norm: AEC-Q200
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistance: 182kΩ