Продукція > VISHAY > RCA04021K78FKED
RCA04021K78FKED
RCA04021K78FKED Vishay
rcae3.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 1.78K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCA04021K78FKED RCA04021K78FKED Виробник : Vishay rcae3.pdf Res Thick Film 0402 1.78K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200