RCA040235R7FKED
RCA040235R7FKED Vishay / Draloric
Виробник: Vishay / Draloric
Thick Film Resistors - SMD Thick Film Resistors - SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 35.7Ω; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 35.7Ω, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating voltage: 50V, Conform to the norm: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCA040235R7FKED RCA040235R7FKED Виробник : VISHAY rcae3.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 35.7Ω; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 35.7Ω
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating voltage: 50V