Продукція > VISHAY / DALE > RCA040249K9FKTD
RCA040249K9FKTD
RCA040249K9FKTD Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD RCA0402 49.9K 1% 100 RT7
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 49.9kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 49.9kΩ, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Operating temperature: -55...155°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCA040249K9FKTD RCA040249K9FKTD Виробник : VISHAY rcae3.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 49.9kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 49.9kΩ
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -55...155°C