Продукція > VISHAY DALE > RCC040210K0FKED
RCC040210K0FKED
RCC040210K0FKED Vishay Dale
rcce3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RCC0402 100 10K 1% ET7 E3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 70000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RCC0402 100 10K 1% ET7 E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCC040210K0FKED RCC040210K0FKED Виробник : Vishay / Dale rcce3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/8W 10Kohms 1% 100ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 10 kOhms