Продукція > VISHAY DALE > RCC040210R0FKED
RCC040210R0FKED
RCC040210R0FKED Vishay Dale
rcce3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RCC0402 100 10R 1% ET7 E3
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: RCC0402 100 10R 1% ET7 E3, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCC040210R0FKED RCC040210R0FKED Виробник : Vishay / Dale rcce3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/8W 10ohms 1% 100ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms