Продукція > VISHAY > RCC06033K30FKEA
RCC06033K30FKEA
RCC06033K30FKEA VISHAY
3924219.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - RCC06033K30FKEA - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 3.3 kohm, ± 1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstandstyp: Mittlerer Leistungsbereich
Widerstand: 3.3kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/K
Produktlänge: 1.55mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RCC e3 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 150V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - RCC06033K30FKEA - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 3.3 kohm, ± 1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 200mW, Widerstandstyp: Mittlerer Leistungsbereich, Widerstand: 3.3kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/K, Produktlänge: 1.55mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RCC e3 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 150V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.3 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
RCC06033K30FKEA RCC06033K30FKEA Виробник : Vishay / Dale rcce3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/5W 3.3Kohms 1% 100ppm
Мінімальне замовлення: 36
RCC06033K30FKEA RCC06033K30FKEA Виробник : VISHAY 3924219.pdf Description: VISHAY - RCC06033K30FKEA - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 3.3 kohm, ± 1%, 200 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstand: 3.3kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 1.55mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RCC e3 Series
Nennspannung: 150V
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
Мінімальне замовлення: 77
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 3.3 kOhms