Продукція > VISHAY DALE > RCC06034K99FKEA
RCC06034K99FKEA
RCC06034K99FKEA Vishay Dale
rcce3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RCC0603 100 4K99 1% ET1 E3
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Resistance: 4.99 kOhms
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: RCC0603 100 4K99 1% ET1 E3, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Resistance: 4.99 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCC06034K99FKEA RCC06034K99FKEA Виробник : Vishay / Dale rcce3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/5W 4.99Kohms 1% 100ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 4.99 kOhms