Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H101J0DBH03A
RCE5C1H101J0DBH03A
RCE5C1H101J0DBH03A Murata Electronics
c49e-506.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100pF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H101J0DBH03A RCE5C1H101J0DBH03A Виробник : Murata Electronics RCE5C1H101J0DBH03A.pdf Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL