Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H101J0M1H03A
RCE5C1H101J0M1H03A
RCE5C1H101J0M1H03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL
на замовлення 372 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100pF 50volts C0G LS=5mm +/-5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H101J0M1H03A RCE5C1H101J0M1H03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL
товару немає в наявності
RCE5C1H101J0M1H03A RCE5C1H101J0M1H03A Виробник : Murata Electronics c49e-506.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100pF 50volts C0G LS=5mm +/-5%