Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H102J0M1H03A
RCE5C1H102J0M1H03A
RCE5C1H102J0M1H03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 RAD
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H102J0M1H03A RCE5C1H102J0M1H03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
RCE5C1H102J0M1H03A RCE5C1H102J0M1H03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 RAD