RCE5C1H121J0DBH03A
RCE5C1H121J0DBH03A Murata Electronics North America
RCE5C1H121J0DBH03A.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 120PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 1625 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 120pF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H121J0DBH03A RCE5C1H121J0DBH03A Виробник : Murata Electronics North America RCE5C1H121J0DBH03A.pdf Description: CAP CER 120PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 10 шт:
RCE5C1H121J0DBH03A RCE5C1H121J0DBH03A Виробник : Murata Electronics c49e-506.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 120pF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%