Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H151J0K1H03B
RCE5C1H151J0K1H03B
RCE5C1H151J0K1H03B Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 1264 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H151J0K1H03B RCE5C1H151J0K1H03B Виробник : Murata Electronics North America RCE5C1H151J0K1H03B.pdf Description: CAP CER 150PF 50V NP0 RADIAL