Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H180J0M1H03A
RCE5C1H180J0M1H03A
RCE5C1H180J0M1H03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 1550 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H180J0M1H03A RCE5C1H180J0M1H03A Виробник : Murata Electronics North America RCE5C1H180J0M1H03A.pdf Description: CAP CER 18PF 50V NP0 RADIAL