RCE5C1H183J1A2H03B
RCE5C1H183J1A2H03B Murata Electronics North America
RCE5C1H183J1A2H03B.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.018UF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.018uF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H183J1A2H03B RCE5C1H183J1A2H03B Виробник : Murata Electronics c49e-506.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.018uF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%