Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H222J0A2H03B
RCE5C1H222J0A2H03B
RCE5C1H222J0A2H03B Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 1050 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H222J0A2H03B RCE5C1H222J0A2H03B Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 2200PF 50V NP0 RADIAL