Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H223J1A2H03B
RCE5C1H223J1A2H03B
RCE5C1H223J1A2H03B Murata Electronics
c49e-506.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.022uF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H223J1A2H03B RCE5C1H223J1A2H03B Виробник : Murata Electronics North America RCE5C1H223J1A2H03B.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V NP0 RADIAL