RCE5C1H272J0A2H03B
RCE5C1H272J0A2H03B Murata Electronics North America
RCE5C1H272J0A2H03B.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 2700PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 2.7nF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 2.7nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: RCE, Terminal pitch: 2.5mm, Body dimensions: 3.6x3.5x2.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H272J0A2H03B RCE5C1H272J0A2H03B Виробник : Murata Electronics c49e-506.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2700pF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; 2.7nF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 2.7nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: RCE
Terminal pitch: 2.5mm
Body dimensions: 3.6x3.5x2.5mm