Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H390J0DBH03A
RCE5C1H390J0DBH03A
RCE5C1H390J0DBH03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 RADIAL
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 39pF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H390J0DBH03A RCE5C1H390J0DBH03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 RADIAL
товару немає в наявності
RCE5C1H390J0DBH03A RCE5C1H390J0DBH03A Виробник : Murata Electronics c49e-506.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 39pF 50volts C0G LS=2.5mm +/-5%