Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H3R0C0A2H03B
RCE5C1H3R0C0A2H03B
RCE5C1H3R0C0A2H03B Murata Electronics
c49e-506.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3pF 50volts C0G LS=2.5mm +/-25%
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H3R0C0A2H03B RCE5C1H3R0C0A2H03B Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 3PF 50V NP0 RADIAL