Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H561J0M1H03A
RCE5C1H561J0M1H03A
RCE5C1H561J0M1H03A Murata Electronics
c49e-506.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 560pF 50volts C0G LS=5mm +/-5%
на замовлення 1615 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H561J0M1H03A RCE5C1H561J0M1H03A Виробник : Murata Electronics North America RCE5C1H561J0M1H03A.pdf Description: CAP CER 560PF 50V NP0 RADIAL