Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H5R0C0A2H03B
RCE5C1H5R0C0A2H03B
RCE5C1H5R0C0A2H03B Murata Electronics
RCE_C0G_50V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 5PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5pF 50volts C0G LS=2.5mm 0.25 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H5R0C0A2H03B RCE5C1H5R0C0A2H03B Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5pF 50volts C0G LS=2.5mm 0.25 pF