Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H5R0C0DBH03A
RCE5C1H5R0C0DBH03A
RCE5C1H5R0C0DBH03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5.0PF 50V .25PF 2.5MM
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H5R0C0DBH03A RCE5C1H5R0C0DBH03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 5PF 50V C0G/NP0 RADIAL
на замовлення 87 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9