Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C1H823J2A2H03B
RCE5C1H823J2A2H03B
RCE5C1H823J2A2H03B Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 1257 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 82nF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 82nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Terminal pitch: 2.5mm, Body dimensions: 5.5x4x3.15mm, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: RCE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C1H823J2A2H03B Виробник : Murata Electronics Description: CAP CER
товару немає в наявності
RCE5C1H823J2A2H03B RCE5C1H823J2A2H03B Виробник : MURATA Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 82nF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 82nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Terminal pitch: 2.5mm
Body dimensions: 5.5x4x3.15mm
Operating temperature: -55...125°C