Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A102J0A2H03B
RCE5C2A102J0A2H03B
RCE5C2A102J0A2H03B Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 100V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 1nF, Operating voltage: 100V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: RCE, Terminal pitch: 2.5mm, Body dimensions: 3.6x3.5x2.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A102J0A2H03B RCE5C2A102J0A2H03B Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
RCE5C2A102J0A2H03B RCE5C2A102J0A2H03B Виробник : MURATA RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 100V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1nF
Operating voltage: 100V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: RCE
Terminal pitch: 2.5mm
Body dimensions: 3.6x3.5x2.5mm