Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A120J0A2H03B
RCE5C2A120J0A2H03B
RCE5C2A120J0A2H03B Murata Electronics
c49e-506.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 12pF 100volts C0G LS=2.5mm +/-5%
на замовлення 542 шт:
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 12pF; 100V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 12pF, Operating voltage: 100V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Terminal pitch: 2.5mm, Body dimensions: 3.6x3.5x2.5mm, Manufacturer series: RCE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A120J0A2H03B RCE5C2A120J0A2H03B Виробник : Murata Electronics North America RCE5C2A120J0A2H03B.pdf Description: CAP CER 12PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Description: Capacitor: ceramic; 12pF; 100V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 12pF
Operating voltage: 100V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 2.5mm
Body dimensions: 3.6x3.5x2.5mm