Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A151J0K1H03B
RCE5C2A151J0K1H03B
RCE5C2A151J0K1H03B Murata Electronics
c49e-506.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 150pF 100volts C0G LS=5mm +/-5%
на замовлення 344 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A151J0K1H03B RCE5C2A151J0K1H03B Виробник : Murata Electronics North America RCE5C2A151J0K1H03B.pdf Description: CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL