Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A1R0C0A2H03B
RCE5C2A1R0C0A2H03B
RCE5C2A1R0C0A2H03B Murata Electronics
RCE_C0G_50V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1pF 100volts C0G LS=2.5mm 0.25 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A1R0C0A2H03B RCE5C2A1R0C0A2H03B Виробник : Murata Electronics c49e-506.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1pF 100volts C0G LS=2.5mm 0.25 pF