Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A221J0DBH03A
RCE5C2A221J0DBH03A
RCE5C2A221J0DBH03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 220pF 100volts C0G LS=2.5mm +/-5%
на замовлення 1763 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A221J0DBH03A RCE5C2A221J0DBH03A Виробник : Murata Electronics North America RCE5C2A221J0DBH03A.pdf Description: CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL