Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A270J0DBH03A
RCE5C2A270J0DBH03A
RCE5C2A270J0DBH03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 27 pF
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 27 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A270J0DBH03A RCE5C2A270J0DBH03A Виробник : Murata Electronics c49e-506.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 27pF 100volts C0G LS=2.5mm +/-5%
на замовлення 2000 шт:
RCE5C2A270J0DBH03A RCE5C2A270J0DBH03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 27 pF