Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A270J0M1H03A
RCE5C2A270J0M1H03A
RCE5C2A270J0M1H03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 27PF 100V 5% 5.0MM
на замовлення 3742 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A270J0M1H03A RCE5C2A270J0M1H03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 RADIAL
на замовлення 525 шт: