Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A272J1DBH03A
RCE5C2A272J1DBH03A
RCE5C2A272J1DBH03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 3425 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 RAD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A272J1DBH03A RCE5C2A272J1DBH03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 RAD