Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A331J0DBH03A
RCE5C2A331J0DBH03A
RCE5C2A331J0DBH03A Murata Electronics
RCE_C0G_50V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A331J0DBH03A RCE5C2A331J0DBH03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V-100V_E.pdf Description: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
товару немає в наявності
RCE5C2A331J0DBH03A RCE5C2A331J0DBH03A Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded