RCE5C2A331J0K1H03B
RCE5C2A331J0K1H03B Murata Electronics North America
RCE5C2A331J0K1H03B.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A331J0K1H03B RCE5C2A331J0K1H03B Виробник : Murata Electronics RCE_C0G_50V_100V_E-1671015.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded