Продукція > MURATA ELECTRONICS > RCE5C2A332J1A2H03B
RCE5C2A332J1A2H03B
RCE5C2A332J1A2H03B Murata Electronics
RCE_C0G_50V_100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 3.3nF; 100V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 3.3nF, Operating voltage: 100V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Terminal pitch: 2.5mm, Manufacturer series: RCE, Body dimensions: 4x3.5x2.5mm, Operating temperature: -55...125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCE5C2A332J1A2H03B RCE5C2A332J1A2H03B Виробник : Murata Electronics North America RCE5C2A332J1A2H03B.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Description: Capacitor: ceramic; 3.3nF; 100V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 3.3nF
Operating voltage: 100V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Terminal pitch: 2.5mm
Manufacturer series: RCE
Body dimensions: 4x3.5x2.5mm
Operating temperature: -55...125°C