Продукція > VISHAY > RCG0402200KFKED
RCG0402200KFKED
RCG0402200KFKED Vishay
rcge3.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 200K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG0402200KFKED Виробник : Vishay Dale Description: RCG0402 100 200K 1% ED