Продукція > VISHAY > RCG040222R1FLED
RCG040222R1FLED
RCG040222R1FLED Vishay
rcge3.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 22.1 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±150ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук
Description: RES 22.1 OHM 1% 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 22.1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG040222R1FLED Виробник : Vishay Dale rcge3.pdf Description: RES 22.1 OHM 1% 1/16W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 22.1 Ohms