Продукція > VISHAY / DALE > RCG0402255KFKED
RCG0402255KFKED Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD RCG0402 100 255K 1% ED
на замовлення 9992 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 0402 255K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R.
Інші пропозиції RCG0402255KFKED
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG0402255KFKED RCG0402255KFKED Виробник : Vishay rcge3.pdf Res Thick Film 0402 255K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R