Продукція > VISHAY > RCG0402330RFKED
RCG0402330RFKED
RCG0402330RFKED Vishay
rcge3.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 330 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG0402330RFKED Виробник : Vishay Dale rcge3.pdf Description: RCG0402 100 330R 1% ED