Продукція > VISHAY > RCG0402330RJNED
RCG0402330RJNED
RCG0402330RJNED Vishay
rcge3.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 330 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG0402330RJNED Виробник : Vishay Dale rcge3.pdf Description: RCG0402 200 330R 5% ED