Продукція > VISHAY > RCG0603200RFKEA
RCG0603200RFKEA
RCG0603200RFKEA Vishay
rcge3.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0603 200 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG0603200RFKEA Виробник : Vishay / Dale Thick Film Resistors - SMD RCG0603 100 200R 1% EA