Продукція > VISHAY DALE > RCG06032R20JNEA
RCG06032R20JNEA
RCG06032R20JNEA Vishay Dale
rcge3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2.2 OHM 5% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Resistance: 2.2 Ohms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2.2 OHM 5% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Resistance: 2.2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG06032R20JNEA RCG06032R20JNEA Виробник : Vishay / Draloric rcge3.pdf Thick Film Resistors - SMD .1watt 2.2ohms 5% 0603 200ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
RCG06032R20JNEA RCG06032R20JNEA Виробник : Vishay Dale rcge3.pdf Description: RES 2.2 OHM 5% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 2.2 Ohms