Продукція > VISHAY DALE > RCG0603523KFKEA
RCG0603523KFKEA Vishay Dale
rcge3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 523K OHM 1% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Resistance: 523 kOhms
Написати відгук
Description: RES 523K OHM 1% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Resistance: 523 kOhms.
Інші пропозиції RCG0603523KFKEA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG0603523KFKEA Виробник : Vishay / Dale rcge3.pdf Thick Film Resistors - SMD RCG0603 100 523K 1% EA