Продукція > VISHAY > RCG0603619RFKEA
RCG0603619RFKEA
RCG0603619RFKEA Vishay
rcge3.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0603 619 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 619 OHM 1% 1/10W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Resistance: 619 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCG0603619RFKEA Виробник : Vishay Dale rcge3.pdf Description: RES 619 OHM 1% 1/10W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Resistance: 619 Ohms
товару немає в наявності
RCG0603619RFKEA Виробник : Vishay rcge3.pdf Thick Film Resistors - SMD RCG0603 100 619R 1% EA