RCH106NP-101K Sumida America Components Inc.
RCH-106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 1.3A 320 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 100uH 1.3A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH106NP-101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-101K RCH106NP-101K Виробник : Sumida RCH-106-465946.pdf Power Inductors - Leaded 100uH 1.3A 10% THRU HOLE INDUCTOR