RCH106NP-120M Sumida America Components Inc.
RCH-106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 3.3A 44 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 12uH 3.3A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH106NP-120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-120M RCH106NP-120M Виробник : Sumida RCH-106-465946.pdf Power Inductors - Leaded 12uH 3.3A 20% THRU HOLE INDUCTOR