RCH106NP-1R2N Sumida America Components Inc.
RCH-106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 8A 6.9 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 1.2uH 8A 30% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH106NP-1R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-1R2N RCH106NP-1R2N Виробник : Sumida RCH_106.pdf Power Inductors - Leaded 1.2uH 8A 30% THRU HOLE INDUCTOR