RCH106NP-390K Sumida America Components Inc.
RCH-106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 1.8A 140 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 1.8A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH106NP-390K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-390K RCH106NP-390K Виробник : Sumida RCH-106-465946.pdf Fixed Inductors 39uH 1.8A 10% THRU HOLE INDUCTOR