RCH106NP-391K Sumida America Components Inc.
RCH-106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 390UH 570MA 1.3 OHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 390uH 0.57A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH106NP-391K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-391K RCH106NP-391K Виробник : Sumida RCH-106-465946.pdf Fixed Inductors 390uH 0.57A 10% THRU HOLE INDUCTOR